0 Kč

Byli jste u nás ubytovaní, měli firemní akci nebo jen jeli kolem a stavili se na jídlo v restauraci? Máte poznatek, o který se s námi chcete podělit? Budeme rádi za váš komentář. Přivítáme hodnocení kladné i záporné, protože jenom tak se můžeme zlepšovat v tom, co děláme. A my to chceme dělat dobře! Děkujeme.

Zveřejněné recenze pocházejí od skutečných spotřebitelů, kteří danou službu využili nebo zakoupili. Spotřebitelské recenze nejsou ověřované.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Ostružná

  13. 12. 2021 8:17:24 | Lukáš

  Vše proběhlo v pořádku, personál jak na hotelu tak v restauraci byl velmi přátelský.

  Odpovědět

 • Petříkov

  22. 11. 2021 17:08:35 | Martins

  Prožili jsme skvělý víkend v Petříkově, výborné ubytování (pohodlné postele, malá kuchyňka i na pokoji, společenská místnost). Skvělá polopenze v restauraci U Orla. Tímto zdravíme kuchaře Pavla ;-) Díky a budeme se těšit znovu na viděnou.

  Odpovědět

 • pobyt

  3. 11. 2021 10:24:57 | Čestmír Dobrovolný

  O víkendu jsme navštívili Váš areál na Ostružné.
  Ubytování výborné, měli jsme polopenzi , snídaně i večeře byly
  skvělé. Všeobecně jsme byli velmi spokojeni a nemáme co vytknout.
  Rádi se u Vás v brzké době zastavíme.
  Čestmír Dobrovolný

  Odpovědět

 • Odpověď.

  28. 10. 2021 12:54:57 | Jiří Bránka

  V minulosti jsem byl poměrně častým hostem Skilandu.
  Bohužel po odchodu pana Ing. Muselíka, který byl mým vzácným a milým osobním přítelem už tak často k Vám nejezdím.
  Ubytování skvělé, restaurace s rychlou a příjemnou obsluhou. Kuchyně rovněž skvělá.
  Rád se u Vás někdy v zimě se svými vnuky opět zastavím.
  Váš host Jiří Bránka ze Zlína.

  Odpovědět

 • Velká spokojenost

  25. 10. 2021 9:59:51 | Petr

  Ubytování skvěle vybaveno, pohodlné postele, v noci klid, ve dne nepřeberné možnosti... Celkově ubytování předčilo naše očekávání, určitě se vrátíme. Děkujeme

  Odpovědět

 • Ostružná

  18. 10. 2021 17:30:40 | Marie

  Firemní víkendová akce. Ubytování v pořádku, velmi příjemná paní recepční. Snídaně výborné, večeře trochu více slané. Vycházka po okolí nádherná.

  Odpovědět

 • Ostružná - Skiland

  15. 10. 2021 10:55:51 | Jitka

  Týdenní pobyt od neděle do pátku byl skvělým relaxem. V době mimo hlavní turistickou sezónu mi byla věnována pozornost při jakémkoliv dotazu, vzneseném požadavku.
  Snídaně i večeře byly bohaté a chutné. Snídaně byly vždy formou švédských stolů, večeře při plném obsazení ubytovacího zařízení - tedy od neděle do pondělí byly rovněž formou švédských stolů s chutnými pokrmy - jak pro dospělé, tak i pro děti. Od úterního večera, po výrazném snížení počtu klientů, byly večeře přemístěny z jídelny do restaurace, kde je velmi příjemné prostředí. Jako ubytovaný klient jsem měla v rámci večeře rezervovaný celý stůl jen pro sebe a výběr z minimálně 4 - 5 hotových jídel.
  V pokoji bylo čisto a teplo.
  Ačkoliv se areál nachází mezi železniční tratí, kudy projíždí vlak každou hodinu, a hlavní silnicí směrem na Jeseník, na pokoji nebyla tato hluková zátěž vůbec znát.
  Jsem s pobytem velmi spokojena a také jsem velmi spokojena s profesionálním a vstřícným přístupem zaměstnanců celého Skiland areálu v Ostružné i v restauraci U Orla v Petříkově, který jsem při vycházkách zdejší podzimní přírodou také opakovaně navštívila.

  Odpovědět

 • Ostružná - Skiland

  8. 10. 2021 9:05:23 | Hedi

  V resortu jsme byli ubytování v srpnu. Domluvili jsme se na pronájem hřišť, bowlingu. Pokoje byly vcelku čisté, úklid v průběhu pobytu spočíval však jen ve vynesení smetí.
  Velmi si musíme pochválit restauraci - paní, která nás obsluhovala a zajišťovala pro nás stravu byla přátelská, ochotná a chápavá co se dětí a jejich potřeb týče.
  Také půjčení špichálů a věcí na opékání nebyl problém. Včetně zapalovače.

  Slibovaný venkovní bazén (domluveno v případě hezkého počasí a dva dny bylo opravdu hezky, než se počasí poté zkazilo)nebyl ani sestavený.
  Na bowlingu se zrovna něco pokazilo a tak fungovala jen jedna dráha, na kterou se asi moc nespěchalo, jelikož byla zprovozněna až poté, co jsme již nemohli hru uskutečnit. Rezervace stačila den dopředu, avšak na večerní hodiny nebylo možné se objednat ani dva dny dopředu.. Ale tak.. vycházka to jistila.

  !!!!!!!Co ale nemůžeme zkousnout, že se po areálu pohyboval v rámci pobytu něčí pes, který kadil tam, kde to na něj přišlo a majitel neměl potřebu se o exkrementy postarat. Upozornění na recepci také nepomohlo. Ani poprvé, ani porduhé. Děti si sice dávaly pozor, ale bohužel se jednomu zadařilo vyťápnout ono nechtěné překvapení po cestě do pokojů a roznést tak exkrement až do 1 patra, po koberci, kde jej vedení dostihlo a poslalo zpět ven.
  Škoda.

  Odpovědět

 • Petříkov

  7. 10. 2021 16:17:59 | Jakub

  Víkend strávený s velkou skupinou v penzionu Skiland Petříkov. Měli jsme pronajatý celý objekt. Komunikace skvělá. Pokoje odpovídající, na všem jsme se domluvili. Měli jsme objednanou pro celou skupinu polopenzi za cca 300 Kč na den. Snídaně byly fajn. Jedinou výtku mám k večeřím. Ty byly kvalitou absolutně neodpovídající po oba dny. Přesolené polévky a jako druhé kuře na paprice, které bylo plné křupek. Téměř všichni maso nechali. Bylo vidět že obě večeře jsou nejlevnější možnou variantou. Celkově: Ubytování super, domluva super, snídaně super, večeři bych už určitě příště nebral.

  Odpovědět

 • Hotel Skiland

  6. 10. 2021 10:25:18 | Sandra

  Byli jsme u Vás ubytovaní na 3dny/2noci v hotelu v Ostružné.Vše naprosto v pořádku. Pán recepční milý a ochotný.
  Skvělé venkovní využití pro děti.
  Restaurace taky skvělá, ochotná obsluha a výborné jídla na večeři, snídaně dostačující. Oceňujeme dětský koutek v restauraci.
  Brzy Vás opět navštívíme.

  Odpovědět

Partneři

Yescard     Alpenverein  ahrcr_logo-cs BLUE.jpg   Olomouccard  Yeseniky   kudyznudy  Olomoucký kraj  Jesenicke navraty  logo-h.png Visa_Brandmark_Blue_RGB_2021.png mc_symbol_opt_73_3x.png GooglePay   ApplePayEU MPO bar.ces.poz.jpg