0 Kč

Byli jste u nás ubytovaní, měli firemní akci nebo jen jeli kolem a stavili se na jídlo v restauraci? Máte poznatek, o který se s námi chcete podělit? Budeme rádi za váš komentář. Přivítáme hodnocení kladné i záporné, protože jenom tak se můžeme zlepšovat v tom, co děláme. A my to chceme dělat dobře! Děkujeme.

Zveřejněné recenze pocházejí od skutečných spotřebitelů, kteří danou službu využili nebo zakoupili. Spotřebitelské recenze nejsou ověřované.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • penzion U Orla

  9. 8. 2021 9:56:31 | Filip

  Ubytování na jednu noc v penzionu U Orla naprosto bezproblémové (pouze nefunkční TV), večeře i snídaně vynikající! Servírka v pohodě. Díky!

  Odpovědět

 • Martin

  5. 8. 2021 20:05:17 | Martin

  Byli jsme s manželkou a dětmi v neděli na obědě. Bohužel i restaurace Skiland trpí nedostatkem personálu.
  Obsluha nestíhala, bylo jich na placu dle mého názoru málo. Na baru, když jsem šel platit, jsem zjistil, že ma barmanka dokonce ruku v ortéze. Klobouk dolů, jak před slečnou, tak jejími kolegy.
  Přes všechen mazec, byli velice milý a vstřícní a nedali na sobě znát stres.
  Kuchyň v pohodě, Skiland je taková jistota. Neurazí, nepřekvapí.

  Jinak změna vedení jde znát, očividně jsou z toho unaveni už i zaměstnanci.

  Odpovědět

 • Kalba

  3. 8. 2021 10:40:41 | Jiri

  Byli jsme u protejsiho stolu s manzelkou a malim. Pani na protejsim stole velmi chutnalo ale kdyz se pak skladali na jidlo tak zjistila ze ma malo. Mozna proto pak sehrala to kino na obsluhu. Obdivujeme co vse si musi nekteri zamestnanci vyslechnout od spekulantu . Nam se moc libylo a jidlo bylo supe urcite zase dojedem. Dekujem obsluze mlademu usmevavemu a tomu v modrem. Diky dojedem znovu.

  Odpovědět

 • Restaurace Skiland Ostružná

  2. 8. 2021 14:10:54 | Jarka

  Stavili jsme se po výletě na jídlo, celekem nás bylo 5 lidí...obsluha katastrofální, asi 10 minut si nás nikdo nevšímal, i když o nás věděli. Pití nám na stůl naházeli jak psovi. Nějaké základní informace o obsluze zřejmě vůbec neznají. A potom přišel zlatý hřeb...k obědu jsme si objednali 4x borůvkové knedlíky a jednou rajskou...vzhledem k době jakou jsme na jídlo čekali.. šli asi teprve sbírat borůvky, nebo opravdu nevím. Kdyby alespoň restaurace praskala ve švech, ale byli jsme tam téměř sami... už také vím proč. V každém případě se jedná o restauraci, do které již nikdy nepůjdeme a doporučila bych to i ostatním...tedy pokud si nepotřebujete potrénovat nervy případně trpělivost. A na závěr, když už jsme se konečně dočkali jídla jsme v borůvkových knedlících našli kus těžko říct čeho...vypadalo to jako kus lusku nebo něco takového. Když jsme jídlo reklamovali, vedoucí měl ještě nemístné komentáře... takže profesionalita bod mrazu.... za mě... už nikdy více!

  Odpovědět

 • Apartmány Ostružná

  2. 8. 2021 11:01:35 | Jarmila

  Dobrý den,minulý týden jsme se vrátili z pobytu v Ostružné. Ubytování v apartmánech nás velice mile překvapilo,velké, prostorné a čisté. Jídlo v restauraci nemělo chybu. Bylo nás na pobytu celkem 5 dospělých a 7 dětí a všichni si přišli na své. Děkujeme a doporučujeme.

  Odpovědět

 • Hotel Ostružná a restaurace

  2. 8. 2021 10:45:26 | Jitka

  V hotelu se nám moc líbilo. Pokoj byl klasický hotelový s vlastním sociálním zařízením. Moc se nám líbila zahrada pro děti a posezení na zahrádce. Moc děkujeme obsluze zahrádky za milý přístup - zejména paní s dcerou se o nás moc pěkně staraly.

  Odpovědět

 • Penzion a restaurace u Orla

  2. 8. 2021 10:05:05 | Jana

  Ubytování na týden s polopenzí, pokoje čisté, každý den vynesené koše. Jídlo v restauraci vynikající, kuchař opravdu vaří skvěle, na večeři výběr ze tří jídel. Servírka velice příjemná, usměvavá, velice kladný přístup k hostům. Nemáme co vytknout, naopak jenom chválíme a doporučujeme.

  Odpovědět

 • Restaurace

  1. 8. 2021 21:55:28 | Emil Král

  Dobrý večer,těšili jsme se na víkend a na jídlo do restaurace Skiland že nás přivítaji holky za barem a místo toho jedna velice nepříjemná slečinka silné postavy s šedými vlasy .A hraje si na vrchní nebo co???Proč takové protivné lidí vůbec máte na restauraci. Holky vraťte se do práce..nejspíš jste měli volno ale chybíte tu. Jídlo nic moc teda.Kuchyn se pohoršila .....Zdravíme cizinku a slečnu cca 40let... Stůl číslo 106 snad se to k Vám dostane .

  Odpovědět

 • Restaurace

  31. 7. 2021 1:55:50 | Dominik

  Byli jsme zde na oběd a luxus!!! mladý pán pozorný a vřelý. S každou prosbou vyhověl! Celý personální na mě budil dojem že je milý a vstřícný. Speciální poděkování zaslouží pán s blond vlasy (ohledně všech objednávek a pejsků) a paní (nejspíše z ciziny) za skvělý oběd a služby! Mockrát děkujeme a doporučíme u každého kdo Jeseníky v nejbližší době navštíví Aby se u vás zastavil! Obsluha super, ale kuchyň zaostává oproti obsluze...strávili jsme zde pár hodin ale paní vrchní byla nepříjemná a s pocitem že ji ottavujeme, jsme si u ní raději poté nic neobjednali. Mladý pár servírů to zachránilo svou vstřícností, milostí a ochotou pro zákazníky ❤️

  Odpovědět

 • restaurace Ostružná

  29. 7. 2021 19:46:02 | Radek Gasgeb

  Zdravím všechny,já tam byl od 25.7-28.7.2021,ale kuchyn katastrfa,jsem onkologicky pacient a nemužu určite jídla jíst,požadal jsem servírku o změnu přílohy vyhověla mi ale ty brambory by na pul u vářený když jsem to vratil tak paní z kuchyně křičela at si dam rýži,je toto normalní?A další měly jsme v uterý k večeři raut a ten buček se nedal jist jak byl tučný.Jinak hotel a restaurace personál super,je tady v kuchyni problem a to hodně,a to by měly provozni atd.řešit.Jinak jsem rád že jsem poznal svěle lidi,tímto pozdravuji personal restaurace ne kuchyně ta je mimo.

  Odpovědět

Partneři

Yescard     Alpenverein  AHRČR   Olomouccard  Yeseniky   kudyznudy  Olomoucký kraj  Jesenicke navraty  Comgate Visa Mastercard  EU MPO