0 Kč

Byli jste u nás ubytovaní, měli firemní akci nebo jen jeli kolem a stavili se na jídlo v restauraci? Máte poznatek, o který se s námi chcete podělit? Budeme rádi za váš komentář. Přivítáme hodnocení kladné i záporné, protože jenom tak se můžeme zlepšovat v tom, co děláme. A my to chceme dělat dobře! Děkujeme.

Zveřejněné recenze pocházejí od skutečných spotřebitelů, kteří danou službu využili nebo zakoupili. Spotřebitelské recenze nejsou ověřované.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Krásný pobyt

  10. 8. 2020 11:46:12 | Luboš M.

  V Petříkově u Orla je opravdu krásně.
  Kdo chce komornější prostředí se skvělým personálem ten touto volbou neprohloupí.
  Trochu scházela lednice na pokoji a výměna ručníků malinko vázla, ale jinak všem kdo rádi hory doporučuji.

  Odpovědět

 • Ubytování

  10. 8. 2020 11:37:52 | Pavel S.

  Byli jsme ubytování v Petříkově u Orla.
  Ubytování slušně zařízeno, nechybí nic s potřebných věcí.
  Můžeme doporučit.

  Odpovědět

 • Letní pobyt

  10. 8. 2020 10:30:00 | Jarmila

  Na Ostružné jsem byla poprvé. Ubytování čisté, areál krásný. Jídlo bylo lepší v Petříkově. Krásná výstava hudebních nástrojů, kde byla tak ochotná a milá průvodkyně, že se nám věnovala i půl hodiny po zavírací době. Jediné co musím vytknou,t tak je kvalita snídaně. Na to, že se snídaně platí zvlášť a stojí docela dost, nebylo co si vybrat, párky nevalné kvality, mléko ve džbánku naředěné vodou, místo avizované kofoly jen šťáva, buchtu měl jen kdo to stihl a pečivo jen z bílé mouky, ještě že se dalo zachránit vajíčky...

  Odpovědět

 • Naše tradice oslavy výročí

  10. 8. 2020 10:00:13 | Jana Vrzalová

  Na Ostružnou jezdíme s manželem pravidelně každý rok v květnu. Slavíme zde výročí svatby. Kvůli epidemii koronaviru a s tím spojenými omezeními jsme letos jeli v červenci. Jsme zde velmi spokojení. Krásný areál v krásné přírodě. Pokojíky jsou útulné a čisté. Jezdíme na pobyty se snídaní a vždy si ráno pochutnáme. Ale malá připomínka by byla. V hlavní budově je kuchyňka s ledničkou, kterou ale nemohou hosté využívat. Bylo by fajn, kdyby byla možnost uschovat někde pár věcí (na svačinky pro děti atd., žádné velké zásoby).

  Odpovědět

 • Pobyt - Areál Skiland Ostužná 7/2020

  10. 8. 2020 6:23:07 | Iveta Tondrová

  Byli jsme zde poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Areál je velmi pěkně vybavený, sportovní vyžití, pro děti i dospělé. Jídlo bylo formou bufetu a bylo moc dobré, pořád doplňované, ochotný a milí personál. Příroda krásná, spoustu pěší turistiky. Byla to skvělá odpočinková dovolená. Moc se nám tu líbilo.

  Odpovědět

 • Špičkový areál pro dovolenou v tuzemsku

  9. 8. 2020 23:29:04 | Ales

  Byli jsme zde poprvé a byli jsme velmi mile překvapeni. Areál je velmi komfortní a perfektně vybavený. Využili jsme půjčovny elektrokol a na místní kopce je to nejlepší varianta. Manželka na nich vyjela i cestu na sjezdovku - jinak kopce moc jezdit nechce. Příroda je fantastická a možností kam se vypravit spousta. Apartmány jsou velmi moderně a pohodlně vybavené. Skvělý odpočinek v nádherné přírodě. Vřele doporučuji.

  Odpovědět

 • Pochvala

  9. 8. 2020 19:36:11 | Marie

  Hezké ubytování, velký výběr skvělého jídla, ochotný a vstřícný personál. Díky za pobyt, rádi se vrátíme!

  Odpovědět

 • Hodnocení ubytování

  9. 8. 2020 17:03:05 | Milana Soukupová

  Dobrý den,
  byla jsem s dcerou ubytovaná v hotelu v Ostružné, byly jsme velmi spokojené se vším, rády si pobyt zopakujeme.
  Děkujeme :-).
  Milana Soukupová
  P. S. Jen malá drobnost, uvítaly bychom na pokoji ledničku :-).

  Odpovědět

 • Dovolená

  8. 8. 2020 15:10:08 | Vinopal

  Dobrý den. Byli jsme u Vás moc spokojeni. Ubytování čistý. Personál vstřícný. Příroda nádherná. Ještě jsme si u Vás pobyt prodloužili o tři noci. Děkujeme.
  PS: v kuchyňce byl tupý nůž, že ho nedokázal nabrousit ani Váš kuchař ( nutná bruska).
  Vinopal

  Odpovědět

 • Areál Skiland Ostružná - pobyt 7/2020

  8. 8. 2020 12:42:13 | Jan RAKOVSKÝ

  Pobyt se nám velmi líbil. Skiland Ostružná je umístěn na vhodném místě pro všechny možné regionální aktivity i atrakce. Byl čistý, nezničený, dobře vybavený, s milou a vstřícnou obsluhou. Pěkná byla i expozice s hudebními nástroji. Bezproblémové parkování. Trampolíny pro děti. Vybavení a další služby jsme nevyužili - věnovali jsme se hlavně pěší turistice. Pobyt zde každému určitě doporučuji, každý si zde najde své.
  Mám-li vůbec něco vytknout, uvedu rychle vyjedená obecně oblíbená jídla, kt. již nebylo možné doplnit, takže je třeba přijít na jídlo co nejdříve. Ostatní jídlo průměrné. Dále hotel trpí klasickými drobnými neduhy snad všech dovolenkových hotelů: málo háčků/sušáků mokrého oblečení, o koberec drhnoucí vnitřní dveře ruší noční klid, nefunkční většina TV programů, nevhodně umístěné ruční hasící přístroje a inventář v únikových cestách.

  Odpovědět

Partneři

Yescard     Alpenverein  ahrcr_logo-cs BLUE.jpg   Olomouccard  Yeseniky   kudyznudy  Olomoucký kraj  Jesenicke navraty  logo-h.png Visa_Brandmark_Blue_RGB_2021.png mc_symbol_opt_73_3x.png GooglePay   ApplePayEU MPO