0 Kč

BUNGEE TRAMPOLÍNA

Jedinou bungee trampolínu v Jeseníkách najdete v našem areálu. V provozu je od jara do podzimu pouze za hezkého počasí. Vstupenky prodáváme na recepci hotelu Skiland.

VÍCE O TRAMPOLÍNĚ

2011-06-23 05-47-47.jpg

Restaurace - bowling 3.jpg

BOWLING

V restauraci Skiland najdete dvě dráhy a možnost hraní pro celkem až 20 hráčů. Rezervace a objednávky přijímáme na

+420 777 254 542 nebo skiland@skiland.cz.

VÍCE O BOWLINGU


PŮJČOVNA

Elektrokolo, elektro FAT(SNOW)BIKE, kolo, koloběžka, trekové hole, skákací boty, dětské odrážedlo, dětský vozík za kolo, sportovní kočárek, čelovka a další...

VÍCE O PŮJČOVNĚ

Elektrokola


Kurty - škola cvičení 2.jpg

VÍCEÚČELOVÝ KURT

Tenis, nohejbal, volejbal, cvičení, běhání nebo cokoliv jiného vás napadne. Naše dvě víceúčelová hřiště využijete na spoustu aktivit během od jara do podzimu.

VÍCE O KURTECH


TĚLOCVIČNA

Při špatném počasí můžete využít naší tělocvičnu. Je vybavena zrcadlovou stěnou a má rozměry 7,5 x 11 x 2,5 m. Součástí je i plátno a projektor, takže se zde dá i školit.

VÍCE O TĚLOCVIČNĚ

Tělocvična - škola cvičení 1.jpg

Dětské hřiště

VENKOVNÍ A VNITŘNÍ AREÁL

Areál Skiland nabízí široké portfolio volnočasových aktivit jak venkovních, tak vnitřních. Z našich aktivit si jistě vybere každý!

VÍCE O AREÁLU


SAUNY

Novinkou pro rok 2023 je spuštění testovacího provozu saunového světa. Prohřát se můžete ve třech saunách - finské, bio a solné. Odpočívat pak v krásné odpočívárně s lehátky a houpačkami.

VÍCE O SAUNÁCH

IMG_3062.jpg

draha-300x225.jpg

TIPY NA VÝLET

Na jaře, v létě, na podzim nebo v zimě- je úplně jedno, kdy přijedete. Po celý rok je v okolí Ostružné spousta zajímavých míst, která vypadají v každou roční dobu jinak. Přijeďte se pokochat a vyberte si z velkého množství různých výletů po okolí... Pěšky, na kole nebo na e-kole - je to jen na vás :)

TIPY NA VÝLET


LYŽAŘSKÉ VLEKY

V zimě najdete v okolí velký výběr různých vleků pro začínající lyžaře, ale i zkušené borce. Možností je dost. Stačí si vybrat.

LYŽAŘSKÉ VLEKY

filipovice.jpg


Partneři

Yescard     Alpenverein  ahrcr_logo-cs BLUE.jpg   Olomouccard  Yeseniky   kudyznudy  Olomoucký kraj  Jesenicke navraty  logo-h.png Visa_Brandmark_Blue_RGB_2021.png mc_symbol_opt_73_3x.png GooglePay   ApplePayEU MPO bar.ces.poz.jpgsphere-logo-kruh.jpg