0 Kč

Obchodní podmínky e-shopu

1. Provozovatelem e-shopu je PROFI spol.s r.o. 788 25 Ostružná 142, IČO:00557960 , DIČ: CZ - 00557960

2. Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

3. Ceny zboží jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty a všech souvisejících poplatků. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány v e-shopu.

4. Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář v e-shopu. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o: objednávaném zboží, způsobu úhrady objednaného zboží, informace o nákladech spojených s dodáním zboží.

5. Zakoupené zboží lze uhradit dobírkou (platba při převzetí zboží od dopravce) nebo převodem na účet obchodníka č.43-894770257/0100 Komerční banka

6. V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby.

7. Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu.

8. Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Je nutné, aby kupující doručil odstoupení od kupní smlouvy provozovateli dříve, než odešle zboží zpět, na mail skiland@skiland.cz

9. Zboží určené k vrácení zasílejte na adresu  PROFI spol. s.r.o. 788 25 Ostružná 146

10.  Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

11. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Partneři

YescardCyklistevitani ČSKS AlpenvereinAHRČR OlomouccardYesenikyKudyznudy Olomoucký kraj