0 Kč

Obchodní podmínky e-shopu

1. Provozovatelem e-shopu je PROFI spol.s r.o. 788 25 Ostružná 81, IČO:00557960 , DIČ: CZ00557960, spisová značka: C 64010 vedená u Krajského soudu v Ostravě

2. Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

3. Ceny zboží jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty a všech souvisejících poplatků. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány v e-shopu.

4. Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář v e-shopu. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o: objednávaném zboží, způsobu úhrady objednaného zboží, informace o nákladech spojených s dodáním zboží.

5. Zakoupené zboží lze uhradit dobírkou (platba při převzetí zboží od dopravce) nebo převodem na účet obchodníka č.43-894770257/0100 Komerční banka. Zboží při výběru dodání na dobírku odesíláme ihned. při výběru platby na náš účet nebo kartou, převodem, pak po obdržení peněz na našem účtu.

6. V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby.

7. Doprava a platba
Poskytovatel platební brány je společnost ComGate Payments, a.s.  https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana
Lze platit - platební kartou a platebními tlačítky bank. Po výběru zboží, vyplnění jména a adresy budete vyzváni k výběru platby. Při platbě platabní kartou vyplníte číslo vaší karty, platnost karty a CVC kód (třímístný kód, který najdete na druhé straně karty) nebo vyberete platbu přes vaší banku a přihlásíte se do vašeho internetového bankovnictví, kde platbu potvrdíte.  
Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s.
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

8. Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu.

9. Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Je nutné, aby kupující doručil odstoupení od kupní smlouvy provozovateli dříve, než odešle zboží zpět, na mail skiland@skiland.cz

10. Zboží určené k vrácení zasílejte na adresu  PROFI spol. s.r.o. 788 25 Ostružná 103, Ostružná. Kupující má právo na vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dní od obdržení zboží. Zboží musí být vráceno nepoškozeno a v orginálním obale. Vrácení peněz proběhne do 14 dní od obdržení zboží na nadrese uvedené výše.

11.  Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

12. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Partneři

Yescard     Alpenverein  ahrcr_logo-cs BLUE.jpg   Olomouccard  Yeseniky   kudyznudy  Olomoucký kraj  Jesenicke navraty  logo-h.png Visa_Brandmark_Blue_RGB_2021.png mc_symbol_opt_73_3x.png GooglePay   ApplePayEU MPO bar.ces.poz.jpg