0 Kč

SKILAND

Areál Skiland Ostružná, Penzion Skiland Petříkov - jsme členy AHRČR

Areál Skiland

Ubytování Jeseníky, Ostružná, Petříkov - Areál SKILAND

Poskytujeme ubytování v různých kategoriích apartmány, hotelové pokoje, pokoje s kuchyňským koutem, rodinný penzion a penzion Skiland v Petříkově a penzion U Orla v Petříkově. Ubytování a dovolená ideální pro dvojice, rodiny s dětmi, sportovní kluby, kurzy, firmy, školy v přírodě, lyžařské kurzy, turistické kluby a sportovně založené osoby. Areál leží v turisticky zajímavé oblasti Ostružná, Ramzová, Petříkov v blízkosti SKI areálů, cyklistických a turistických tras cca 14 km od Jeseníku. Areál je uzavřený, vybavený pro sportovní i relaxační vyžití, různé atrakce pro zabavení dětí. Penzion Skiland v Petříkově a penzion U Orla je od areálu Skiland vzdálen cca 2,5km. Firma PROFI spol. s.r.o. je provozovatelem Areálu Skiland Ostružná a Petříkov. V celém zařízení uplatňuje pravidla Českého systému kvality služeb.

 AKTUÁLNÍ INFORMACE:

Od 25.5.2020 hotel, restaurace i expozice otevřeny. 

Zahrádka restaurace Skiland Ostružná o víkendu otevřena - PÁ 12-21, SO 10-21, NE 10-20.

Koncert FLERET se uskuteční 14.11.2020 v restauraci Skiland.

Opět platí akce 1+1 na pobyty od jara do podzimu v Petříkově (i pro Penzion U Orla).

Rychlé menu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování Ostružná-SKILAND leží v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Horská obec Ostružná se nachází v nadmořské výšce 700-950 m. n. m. na hlavní trati Brno – Jeseník, v těsné blízkosti Ramzovského sedla. Ostružná, Ramzová a Petříkov na sebe navazují a tvoří sportovně rekreační oblast se skiareály a cca 80 km upravených běžeckých tras. Z obce Ramzová se dostanete sedačkovou lanovkou na turisticky zajímavý vrchol Šerák (1351 m. n. m.). Příznivce cykloturistiky a turistiky potěší množství značených tras.

Areál Skiland poskytuje ideální prostředí pro sjezdové lyžování, běžky, cykloturistiku i turistiku. Je ideálním místem k rodinné dovolené, odpočinku ve dvou, milovníky hor i školní výlety a lyžařské výcviky. Na léto máme přichystané animační programy pro děti, letní grilování a nové venkovní posezení vedle hotelu.

Přijeďte se nadýchat čerstvého vzduchu, prozkoumat krásy okouzlující přírody Jeseníků a Rychlebských hor a obohatit se o plno zážitků v Areálu Skiland v malebné obci Ostružná.