0 Kč

Aktuální informace COVID-19 - platné do odvolání

Vážení hosté Areálu Skiland Ostružná a Petříkov, Jeseníky_40x30_ (3).jpg

dle nařízení vlády ze dne 13. 10. 2020 je omezena provozní doba restaurací. Restaurace U Orla bude po celou dobu, kdy platí opatření, uzavřena. Restaurace Skiland bude otevřena pro hotelové hosty do 20h za dodržení nařízených opatření - rozestupy, roušky, 4 osoby u stolu, 20 osob najednou ve stravovacím zařízení. Pro neubytované hosty bude k dispozici výdejní okénko vedle vstupu do restaurace.

Ubytování a gastro služby nadále poskytujeme a děláme vše pro to, aby váš pobyt u nás byl bezpečný. Jsme připraveni se o vás postarat i v tomto čase, prosíme vás o spolupráci při dodržování hygienických a bezpečnostních opatření. Pomáháte nám chránit vás i všechny, kteří o vás pečují.

Pokud budete nuceni zrušit rezervaci pobytu z důvodu prokazatelně nařízené karantény nebo onemocnění COVID-19, o uhrazenou zálohu pobytu nepřijdete. Nebudeme na ni uplatňovat storno podmínky, ale umožníme vám vyčerpat tuto částku v jiném termínu. 

Upozorňujeme vás, že ve vnitřních veřejných prostorách aktuálně platí vládní nařízení o nošení roušek. Prosíme, mějte svou roušku vždy po ruce. Bez ní není možný vstup do vnitřních prostor. Roušku lze odložit při konzumaci. Děkujeme.

Dle pokynů hygieniků pravidelně a ve zvýšené četnosti dezinfikujeme veřejné prostory. Prosíme, abyste využívali námi nabízené dezinfekční prostředky na ruce, které jsou vám na vybraných místech k dispozici.

Veškerý pohyb na čerstvém vzduchu je nyní více než žádoucí. U nás na horách, v okolí našeho hotelu, k tomu máte přímo ideální podmínky díky množství značených turistických tras. K dispozici jsou i služby naší půjčovny, kde vám rádi zapůjčíme kola, koloběžky nebo elektrokola.

Pro udržení zdraví je jednoznačně důležitá také duševní pohoda a dobrá imunita. Pokud se necítíte dobře, prosíme, omezte kontakt s ostatními, obraťte se na naši recepci, která vám poradí další postup.

Děkujeme, že jste k nám s důvěrou zavítali, a přejeme vám příjemný pobyt.

Děkujeme, že dodržujete aktuální nařízení a respektujete instrukce a doporučení personálu.

Partneři

Yescard     Alpenverein  ahrcr_logo-cs BLUE.jpg   Olomouccard  Yeseniky   kudyznudy  Olomoucký kraj  Jesenicke navraty  logo-h.png Visa_Brandmark_Blue_RGB_2021.png mc_symbol_opt_73_3x.png GooglePay   ApplePayEU MPO bar.ces.poz.jpgsphere-logo-kruh.jpg