0 Kč

SKILAND

Areál Skiland Ostružná, Penzion Skiland Petříkov - jsme členy AHRČR

Areál Skiland

A je to tady!

Rok se nám přehoupl do své druhé poloviny a přiblížily se nám prázdninové měsíce. Věříme, že se již těšíte na zasloužený odpočinek na vašich dovolených, výpravách a dobrodružstvích.

Ani my jsme v uplynulém půlroce nezaháleli a rádi bychom se pochlubili našimi novinkami J.

První velká změna se dotkla našich webových stránek. Ty staré, již nevyhovující a zastaralé, potřebovaly oživit. Proto máme nyní nové, světlé a přehlednější. Navíc i v responzivní verzi, vhodné tedy i pro mobily a tablety a jelikož se snažíme jít s dobou, přidáváme i stále oblíbenější QR kódy. Najdete je na vizitkách, letáčcích a různých informačních plakátcích.

Další novinkou je zapojením do nového projektu Jeseníky RegionCard a Jeseníky Pass. Jedná se o věrnostní karty, které vám při návštěvě Jeseníků poskytují spousty výhod a slev na služby, ubytování a zábavu. I v našem areálu lze využít slevy a akce- např. tenis, bowling, nebo vstup do expozice hudebních nástrojů. Tyto karty se oficiálně začínají akceptovat od 1.07.2015. I my se s nimi teprve učíme, ale věříme, že i tak vám přinesou spousty benefitů, ať už se vydáte do jakékoliv části Jeseníků.