0 Kč

Byli jste u nás ubytovaní, měli firemní akci nebo jen jeli kolem a stavili se na jídlo v restauraci? Máte poznatek, o který se s námi chcete podělit? Budeme rádi za váš komentář. Přivítáme hodnocení kladné i záporné, protože jenom tak se můžeme zlepšovat v tom, co děláme. A my to chceme dělat dobře! Děkujeme.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Příjemný pobyt - pochvala

  1. 9. 2020 19:04:29 | Klimešovi

  V Ostružné nebo Petříkově jsme byli po několikáté. Tentokráte to byla Ostružná s vnoučaty od 23. do 27.8. a tak jako vždy, opět po všech stránkách velmi vydařený pobyt. Již úvodní setkání na recepci s příjemnými a ochotnými pány je moc fajn. Výborné ubytování v P-11, vše čisté, uklizené, s bonusem – malou ledničkou. Stravování bez chyby, i když jsme večeřeli později, bylo možné si vybrat. Přestože bylo v tu dobu v hotelu min. 80 lidí, byli jsme na snídaních příjemně překvapeni dostatečným výběrem i cca po 30 minutách. Ochotný a milý personál vše s úsměvem doplňoval; nebylo co vytknout. Aktivity pro děti dostatečné. Ne ve všech obdobných zařízeních býváme spokojeni tak, jako ve Skilandu. Veškerému personálu vč. vedení děkujeme za příjemný pobyt a přejeme jim, aby měli i v této složité době dostatek spokojených hostů.
  Jen malou poznámku k bowlingu. Jako aktivita pro dospělé i děti OK, až na menší výpadky s vracením koulí, což obsluhující číšník řešil ne vždy s úsměvem. Po uplynutí domluvené jedné hodiny jsme se v klidu přezuli, čekali na menší provoz v restauraci a k číšníkovi, který roznášel jídla, jsme se dostali až po 30 minutách. To jsme ale netušili, že i tento čas musíme zaplatit jako „hru“ Bylo by dobré, aby před zahájením hry byli uživatelé upozorněni, že ukončení je nutno hlásit ihned obsluze.

  Odpovědět

 • Příjemný pobyt v Ostružné

  1. 9. 2020 7:17:19 | Zdenka Malíšková

  Příjemný pobyt v Ostružné
  "Byli jsme ubytovaní ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní.Nemáme vůbec co vytknout. Recepce nám ochotně vyhověla s přesunem data ubytování. Všude bylo čisto, ochotný personál. Překvapilo nás uvítání našeho čtyřnohého mazlíčka miskou s dobrou kapsičkou. Snídaně byla bohatá, čerstvé pečivo, sladké buchty, vajíčka, sýry, šunka, jogurt, lupínky, zelenina, meloun....... I obsluha v restauraci velmi dobrá přesto, že v hotelu byl kromě hostů taneční kemp z Hradce Králové /asi 60 dětí/. I tak byly sužby perfektní. Hotel je dobrý výchozí bod pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Děkujeme a určitě doporučíme známým."

  Odpovědět

 • Letní soustředění 2020

  31. 8. 2020 21:20:29 | B.A.Z. centrum Hradec Králové

  Vše na jedničku. Už se těšíme na příští rok. Za vše moc dekujeme...tým trenérek

  Odpovědět

 • Doporučuji

  31. 8. 2020 19:12:26 | Libor Velín

  Skvélá kuchyně v Penzionu u Orla.

  Odpovědět

 • Hodnocení pobytu

  31. 8. 2020 18:20:22 | Martin Šlesinger

  Bylo to u vás v penzionu U Orla v Petříkově fajn. Pokoje čisté, strava výborná.
  Radi se budeme vracet.

  Odpovědět

 • Pobyt s vnoučaty

  30. 8. 2020 20:01:48 | Drahomíra Gřesová

  Děkuji za skvělý pobyt v nádherném prostředí. Ocenila jsem především širokou nabídku aktivit pro děti i dospělé ve vašem areálu. Bydleli jsme se třemi vnoučaty v Rodinném penzionu s využitím polopenze. Skvělá volba! Velký výběr jídel formou rautu! Od poctivé české klasiky, sladká jídla až po vegetariánskou stravu. Velký dík patří mistrům kuchyně. Nejen, že jsem si odpočinula od vaření, ale také si vychutnávala s láskou (to se pozná) připravovaných teplých večeří. Děkuji. Ať se daří!

  Odpovědět

 • Bowling

  29. 8. 2020 7:42:34 | Gabriela Hrubanová

  24.8.2020 -návštěva bowlingu Skiland Ostružná. Naprosto arogantní chování a nezájem číšníka při obsluze bowlingu a ve finále účtování více času hry, než který jsme ve skutečnosti využili. Jinak zařízení hezké, příjemné a jídlo v restauraci nám moc chutnalo.

  Odpovědět

 • Děkujeme za pomoc a příjemný pobyt

  25. 8. 2020 22:22:30 | Alice

  Bydleli jsme v hotelu v Ostružné. Přestěhovali jsme se v průběhu naší dovolené, protože jsme se setkali s neochotou a ne zrovna čistým prostředím v jiném ubytovacím zařízení. Naštěstí bylo ve Skilandu místo a ochota a vstřícnost pana recepčního řešit naši situaci byla úžasná. Pokoje útulné, voňavé, rychlovarná konvice je velmi příjemným zpestřením vybavení pokoje. Mám velmi ráda hned po probuzení ochutnat voňavou ranní kávu :) Přístup všeho personálu velmi příjemný, vlídný a pozorný. Snídaně rozmanité, velmi chutné. Já bych možná trochu vytkla výběr a ceny v restauraci, ve které jsme se snažili večeřet. Děkujeme za příjemný pobyt.

  Odpovědět

 • Klid v Petříkově

  18. 8. 2020 16:29:26 | Kateřina

  Byli jsme v Petříkově na 3 noci a se třemi dětmi spokojeni. Je tam krásný klid. Skoro s nikým jsme se nepotkali, v noci byly krásně vidět hvězdy i z okna :-D. Super je lednička a konvice na pokoji. Postele byly pohodlné. Koupelna čistá. Dcera si bohužel spálila ruku o sprchovou baterii (doma máme termostatickou, není zvyklá dávat si pozor), tak jsme pak snížili teplotu. Pro někoho, kdo chce být celý den venku, je to ideální ubytování.

  Odpovědět

 • Milé překvapení :)

  17. 8. 2020 7:43:17 | Jarka Krčmářová

  Cyklopoint a kemp jsme si rezervovala přes internet, nicméně jsem netušila, co mě a manžela čeká. Po příjezdu jsme byli velmi mile překvapeni, protože zázemí kempu bylo nad naše očekávání! Pár dní bylo krásné počasí, tudíž jsme byli od rána do večera mimo kemp. Ale počasí neporučíme, tudíž jsme ocenili kuchyňku i společenskou místnost, protože "vegetit" v dodávce v dešti a 8 stupních nebylo nic příjemného. Některým by mohla chybět lednice, my měli svůj box v autě. Využili jsme také pračku a ždímačku (možná by bylo vhodnější pořídit nějakou malou automatku). Sprchové kouty a WC nové a krásné. Dovolená se nám vydařila, byli jsme moc spokojeni i s nabídkou jídla a pití v hotelu Skiland. Kemp je nový, chybičky se vychytají, ale za nás perfektní a srovnatelné s cizinou!

  Odpovědět

Partneři

YescardCyklistevitani ČSKS AlpenvereinAHRČR OlomouccardYesenikyKudyznudy Olomoucký kraj