0 Kč

SKILAND

Areál Skiland Ostružná, Penzion Skiland Petříkov - jsme členy AHRČR

Areál Skiland

Historie Skilandu

Dnes se podíváme do minulosti na tóóó - jak to bylo se Skilandem od jeho prvopočátku až do dneška. Připravili jsme pro vás fotogalerii, kde můžete srovnat minulost a přítomnost. Co a jak se změnilo a hlavně vylepšilo :-). Fotogalerii budeme doplňovat postupně, přidávat budeme cca co 14 dní. Věříme, že se vám srovnání bude líbit.

historie skilanduČtrnáct dní uběhlo jak voda a my tu máme druhou fotku ze série Historie Skilandu. Dnes se podíváme na to jak budovy hotelu a penzionu prošly proměnou. V roce 2004 byl okolo rozpadající se plotek a tři malé stromky. Za ty roky se plot opravil a vybudovalo se parkoviště pro hosty. Na budovách hotelu a penzionu se oživila barva a vyměnila se okna. Ovšem největší viditelnou změnou jsou stromky, které za ty roky "trošku" povyrostly a nyní jsou vyšší než budovy.

Hotel a penzion srovnání

Tak jako před 14 dny, přichází další fotka z historie Skilandu. Dnes se podíváme na hlavní vchod hotelu. Kromě nových průhledných dveří přibyla pro zvýšení komfortu nad dveřmi hlavního vchodu stříška. Díky ní nám vznikl úložný prostor a možnost menšího posezení. Na zdi přibylo naše logo a celý prostor oživily květiny.

hotel hlavní vchod

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.