0 Kč

SKILAND

Areál Skiland Ostružná, Penzion Skiland Petříkov - jsme členy AHRČR

Areál Skiland

Historie Skilandu

Dnes se podíváme do minulosti na tóóó - jak to bylo se Skilandem od jeho prvopočátku až do dneška. Připravili jsme pro vás fotogalerii, kde můžete srovnat minulost a přítomnost. Co a jak se změnilo a hlavně vylepšilo :-). Fotogalerii budeme doplňovat postupně, přidávat budeme cca co 14 dní. Věříme, že se vám srovnání bude líbit.

historie skilanduČtrnáct dní uběhlo jak voda a my tu máme druhou fotku ze série Historie Skilandu. Dnes se podíváme na to jak budovy hotelu a penzionu prošly proměnou. V roce 2004 byl okolo rozpadající se plotek a tři malé stromky. Za ty roky se plot opravil a vybudovalo se parkoviště pro hosty. Na budovách hotelu a penzionu se oživila barva a vyměnila se okna. Ovšem největší viditelnou změnou jsou stromky, které za ty roky "trošku" povyrostly a nyní jsou vyšší než budovy.

Hotel a penzion srovnání

Tak jako před 14 dny, přichází další fotka z historie Skilandu. Dnes se podíváme na hlavní vchod hotelu. Kromě nových průhledných dveří přibyla pro zvýšení komfortu nad dveřmi hlavního vchodu stříška. Díky ní nám vznikl úložný prostor a možnost menšího posezení. Na zdi přibylo naše logo a celý prostor oživily květiny.

hotel hlavní vchod

Jsme zpět a dnes se podíváme na vnitřní prostory hotelu. Konkrétně na společenskou místnost, která prošla velikou změnou. Starý nábytek nahradil nový, podél zdi přibyly lavice a na zemi lino nahradil koberec. Největší změnou je asi televize. Stará se nahradila novou a moderní. 

Před čtrnácti dny jsme se na "zoubek" koukli společenské místnosti na hotelu. Dnes se podíváme na spol. místnost rodinného penzionu. Dříve to bývala jídelna a v druhé části byla kuchyně. Dnes je to příjemná místnost s posezením, pingpongovým stolem, šipkami a dětským koutkem. 

společenská místnost penzion

Jsme tu znova s fotkou z historie Skilandu. Už jsme viděli hotel s penzionem zvenku, hl. vchod hotelu a společenské místnosti. Proto se dnes podíváme na pokoj rodinného penzionu. Dříve postel představovala jenom desku s matrací. Byli zde staré skříňky, na sezení křesla a na stěnách tapety. Dnes jsou zde pohodlné postele, komody s velkým úložným prostorem a stůl se židlemi na posezení. Jak se vám líbí?

pokoj r. penzionuVenku zima, sníh a my jsme tu s fotkou z historie Skilandu. Jelikož u nás chumelí, tak tu máme zimní areál. V roce 2006 měly budovy dřevěná okna a starou omítku, dnes mají plastová okna a barva na budovách se oživila. V březnu 2016 jsme byly zavátí sněhem a v dubnu 2018 se nás sníh také držel, tak jsme zvědaví na tento rok 2019. Co myslíte?

Zimní areál

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.