0 Kč

FLERET A ZUZANA ŠULÁKOVÁ 14.11.2020

Tradičně co dva roky se k nám na Skiland vrací Fleret se svým vystoupením. Tentokrát jejich koncert padl na období podzimu a svoji "show" rozjedou v sobotu 14.11.2020 v restauraci Skiland. 

Předprodej vstupenek je možný v Jeseníku v CK Mondi Tour nebo na recepci hotelu Skiland v Ostružné - email skiland@skiland.cz nebo tel. +420 777 254 542.

Co nebo kdo je Fleret?

Fleret je folkrocková kapela. Vznikla v roce 1983 ve Vizovicích. Vyznačují se svou nespoutanou energií, valašským repertoárem nebo vlastní tvorbou, která již zlidověla a díky tomu si získává velkou fanouškovskou základnu. Kapela si ráda zahraje na všech možných akcích, v malých, velkých sálech nebo festivalech. Se skupinou přes 17 let vystupovala královna lidové písně Jarmila Šuláková. Ta by letos oslavila 90tiny. Otěže ale převzala její dcera Zuzana a jezdí a zpívá s Fleretem už více jak tři roky.

Letos kapela vystupuje po celé ČR už 36. rokem. U nás se na Flerety můžeme těšit tento rok už po šesté.

Pro více informací nás můžete sledovat na našem facebooku Areál Skiland Ostružná a Petříkov - Jeseníky, kam budeme s blížící se akcí přidávat informace o vstupném a organizaci koncertu.

Fleret a Zuzana promo foto20jpg.jpg

Partneři

Yescard.jpgCyklistevitani.jpg CSKS.png Alpenverein.jpgAHRCR.jpg Olomouccard.jpgYeseniky.png